Teams voorjaarscompetitie 2019 en reservespelers

Dinsdag

Dames 1 (2e klasse)
Karin Molenaar
Jeanne Beerenpoot
Marja van Twillert
Henny Foppen
Bep Rijnaart
Jantine Leertouwer

Donderdag
 
Dames 1 (1e klasse)
Inger Beekman
Loes Everts
Debbie Hays
Petra Leijen
Tineke Evers
Imke Zaagman
Margriet Willems

Dames 2 (2e klasse)
Margreet Houtman
Jacomine Verbeek
Jolanda Evers
Gea Veerling
Monique Bremmer
Barbara Grims

Dames 3 (2e klasse)
Rikie v/d Werf
Edith Gits
Linda Dorsman
Wil Schras

Team 1, 8&9 (2e klasse)
Eline de Jong
Pieternel Heesemans
Inge Verkouw
Gisela Dekker

Vrijdag

Gemengd 1, 17+ (Hoofdklasse)
Marjoke van Doeland
Eugenie van der Hoef
Maroesja Boersma
Melanie van der Hoef
Arnold Broertjes
Sebastiaan van de Voort

Gemengd 1, 35 (4e klasse)
Helga Dogger
Suzanne Weijers
Jasper van Doorn
Jeroen Griffioen
Patrick Bont

Gemengd 2, 35+ (4e klasse)
Esther Bergman
Mirjam de Vries
Werner van Es
Raymond van der Manden
Dennis van Marion

Dames 1, 35+ (2e klasse)
Marion de Leeuw
Danielle van de Berg
Ciska Teunis
Nicole de Fluiter
Talitha van der Vuurst
Saskia Vink

Dames 2, 35+ (3e klasse)
Chantal Keijzer
Annet Koppen
Angelique Kraeger
Fiona Broertjes
Danielle van de Veen
Mariska Burgman

Dames 3, 35+ (3e klasse)
Anita den Hartog
Marloes de Raad
Leonie Baake
Jolanda Bont
Shanna Hilferink

Dames 4, 35+ (4e klasse)
Monique Wilhelm
Dorian Dethmers
Judith van Oosten
Judith Godijn

Dames 1, 17+ (2e klasse)
Donja van Tiggelen
Melanie Hilhorst
Melissa Hilhorst
Rianne Veerling
Charlotte Bergman
Marla Berkhof

Zaterdag

Heren 1 (2e klasse)
Bart Wolff
Joeri Schothorst
Maurice Beeke
Niels Rutgers
Paul de Bruin

Heren 2 (3e klasse)
Bas van Rossum
Bert Arnold
Vincent Rooker
Reinoud Moens
Sebastiaan van der Voort

Heren 3 (4e klasse)
Jos Dortmans
Eric Mathura
Rene Westerdijk
Jerry Westerdijk
Christiaan Witteveen
Tom Altena

Heren 4 (5e klasse)
Arnoud Diekmeijer
Dennis Scherpenzeel
Marc Smit
Mario van Wijk
Jelle de Plaa
Rogier Boon
Andor van Oosten

Heren 35+ (2e klasse)
Marcel Rademaker
Jozias de Koeijer
Hans de Rijk
Bart van Harten

Dames 1 (Topklasse)
Jose Prins
Astrid Verspeek
Tamara Schothorst
Sylvie Willems
Bianca Pietersen

Dames Dubbel (2e klasse)
Anja Postma
Nancy Rademaker
Annemieke de Bruin
Sabine van Heest
Dorien Jetten
Agathe Verstraten
Joanneke Christiaanse

Gemengd 1 (2e klasse)
Marike Schothorst
Marlous Hoogendoorn
Sharon Goldfarb
Jeffrey van de Biezen
Micha van de Biezen
Peter van Hofwegen

Gemengd 2 (2e klasse)
Karin Dienaar
Mariam Ekkers
Jacob Jan Jansen
Ger Vermeulen
Derek van Rooijen

Gemengd 3 (2e klasse)
Gonda Martens
Karin Palmen
Marit Wouters
Marc Termote
Paul Schoen
Justin van Steenis

Zondag

Gemengd 35+ (3e klasse)
Sandy v/d Steen
Eline de Jong
Deanne Arends
Bart van Teutem
John Postma
André v/d Steen

Invallers
Annelies Hart (alleen dubbel di/do)
Marion Woltjer (alleen dubbel di/do/vr/za/zo)
Anita den Hartog (di/do)
Fiona Broertjes (do)
Michiel van Soelen (vr/za/zo)
Carla de Leeuw (vr/za/zo)
Marcel Heethaar