Teams najaarscompetitie 2020 en reservespeler

Dinsdag

Dames 1, 3e klasse 
Eline de Jong
Sandy van der Steen
Inge Verkouw
Mariska Kraaikamp
Isabelle van Beek
Mirjam Hop

Donderdag

Dames 1, 1e klasse 
Debbie Hays
Imke Zaagman
Inger Beekman
Loes Everts
Margriet Willems
Petra Leijen
Tineke Zeeman

8&9 17+, 2e klasse 
Jolijn Passchier
Anita Boekhout
Mirjam Hop
Mariska Kraaikamp
Lisette den Blanken

Vrijdag

Dames 1, 3e klasse 
Melissa Hilhorst
Melanie Hilhorst
Rianne Veerling
Valerie Witteveen
Marla Berkhof
Donja van Tiggelen
Charlotte Bergman

Dames 2 4e klasse 
Eline de Jong
Nadine Corpuz
Gisela Dekker
Esther Buckard
Annelies Hart
Sandy v.d Steen

Dames 1 35+, 2e klasse 
Talitha van der Vuurst
Marion de Leeuw
Ciska Teunis
Saskia Vink
Danielle van den Berg
Marion Woltjer
Henny van Meegen

Dames 2, 3e klasse 
Fiona Broertjes
Annet Koppen
Chantal Keijzer
Danielle van der Veen
Mariska Burgman
Angelique Kraeger

Dames 3, 4e klasse 
Monique Wilhelm
Dorian Dethmers
Judith Godijn
Judith van Oosten
Astrid Oostveen
Stephanie de Geus

Gemengd 1, hoofdklasse 
Sebastiaan van der Voort
Arnold Broertjes
Bert Arnold
Marjoke van Doeland
Karin Dienaar
Maroesja Boersma
 

Gemengd 35+ 4e klasse 
Helga Dogger
Patrick Bont
Jeroen Griffioen
Jasper van Doorn
Suzanne Weijers

Zaterdag

Heren 1, 2e klasse 
Maurice Beeke
Bart Wolff
Niels Rutgers
Reinoud Moens

Heren 2, 4e klasse 
Jerry Westerdijk
Eric Mathura
Rene Westerdijk
Christiaan Witteveen
Edwin van der Veen
Jos Dortmans
Tom Altena

Heren 3, 4e klasse 
Arnoud Diekmeijer
Jelle de Plaa
Mario van Wijk
Marco Kraaikamp
Rogier Boon
Evert-Jan Hop
Steven van der Harst

Dames Dubbel, 2e klasse 
Nancy Rademaker
Annemieke de Bruin
Agathe Verstraten
Dorien Jetten
Sabine van Heest
Joanneke Chirstiaanse
Anja Postma

Dames 1 Topklasse 
Sylvie Willems
Astrid Verspeek
Jose Prins
Tamara Schothorst
Bianca Pietersen
Annemieke Beijn

Gemengd 1, 2e klasse 
Jeffrey van de Biezen
Peter van Hofwegen
Micha van de Biezen
Sharon Goldfarb
Marlous Hoogendoorn
Marike Vegter
Esther de Reiger

Gemengd 2, 4e klasse 
Marit Wouters
Gigi Petit
Paul Schoen
Justin van Steenis
Marc Termote

Gemengd 2, 4e klasse
Isabelle van Beek
Lisa Evers
Marit Middeldorp
Ewoud Faber
Marvin Wircx

Gemengd 35+, hoofdklasse
Gonda Martens
Maroesja Boersma
Jacob Jan Jansen
Ger Vermeulen
Bert Arnold

Reserve spelers:
Shanna Hilferink 6/7