Skip to content

Verslag 40+ toernooi (tennis – senioren)

Het was erg warm de laatste twee speelmiddagen van het zes middagen durende 40+ toernooi. De tennispartijen moesten daardoor de laatste week worden ingekort.

Bij de dames won de ploeg van Marja van Twillert, bij de heren werd de eerste plaats gedeeld door The Team en de ploeg van Geurt van Woudenberg, maar eigenlijk was iedereen winnaar van deze zes hele gezellige tennismiddagen. De prijzen werden dan ook willekeurig verdeeld onder alle deelnemers. Elke dag waren er bananen die door Jumbo werden gesponsord en de algehele omlijsting werd mogelijk gemaakt door een bijdrage van juwelier Van Doorm.

Na de wedstrijden was er altijd wel een lekker hapje waaronder haring aangeboden door deelnemer Jan Joustra. Het zeer geslaagde toernooi werd afgesloten met een Chinees buffet.

Klik hier voor foto’s van het toernooi.

Meer nieuws